Koncert charytywny SIóstr Melosik dla Fundacji ufam Tobie

Ich dom jednego dnia ucierpiał na skutek pożaru, a już kolejnego dnia zniszczeń dopełniła potężna ulewa. W tym momencie nie nadaje się do zamieszkania. Wielopokoleniowa rodzina z dziećmi zamieszkuje tymczasowo u znajomych i rodziny. Z pomocą na odbudowę domu rusza Fundacja ufam Tobie, która organizuje koncert Sióstr Melosik.

Siostry Melosik, czyli bliźniaczki Dagmara i Martyna, na co dzień współpracujące z Anią Dąbrowską. W 2018 r. utwór Sióstr pt. „Batumi” przyniósł im Nagrodę Publiczności w konkursie „Debiuty” w ramach 55. KFPP w Opolu. Jeden z ich utworów promował m. in. film Łukasza Palkowskiego „Wojna żeńsko-męska”. Tym razem Siostry Melosik zaśpiewają i zagrają w sobotę, 7 grudnia specjalnie dla nas. Po koncercie, odbywającym się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, będzie możliwość rozmowy przy kawie i jubileuszowym torcie (nasz fundacja świętuje wówczas 5. rocznicę istnienia)

Cegiełki w cenie 50 zł do nabycia będą od najbliższego wtorku w zakrystii i poprzez profil facebookowy: Fundacja ufam Tobie (wystarczy skontaktować się przez messengera).

Rodzinę można też wspomóc robiąc przelew:
Fundacja ufam Tobie
ul.o.Kordeckiego 49
42-200 Częstochowa
konto: 48 1240 1213 1111 0010 9080 2310
z dopiskiem: POŻAR