Intencje mszalne

MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE TERMINOWE I BEZTERMINOWE

Istnieje możliwość zamawiania Mszy św. indywidualnych: terminowych i bezterminowych, w różnych intencjach. Msza św. zostanie odprawiona w terminie podanym przez Ofiarodawcę (terminowa) lub w najbliższym czasie po otrzymaniu intencji (bezterminowa). Msze Święte są zasadniczo odprawiane w domu zakonnym. Osoby, które mają życzenie odprawienia Mszy Świętej w Sanktuarium prosimy o kontakt pod nr 514 491 315.

 

MSZE GREGORIAŃSKIE

Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.

Msze św. gregoriańskie odprawiamy w najbliższym miesiącu od przysłania ofiary lub w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę.

PROSIMY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI BEZPOŚREDNIO TELEFONICZNIE 880 533 054 lub 880 533 035

UWAGA – WAŻNA INFORMACJA:
Msze święte zamawiać można z dwumiesięcznym wyprzedzeniem! Nadsyłając intencje Mszy świętej prosimy pamiętać o wypełnieniu wszystkich pól w formularzu zamówienia. Odpowiadać będziemy na zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym – wtedy też podamy datę odprawionej Mszy świętej. Ofiary bardzo prosimy przesyłać przelewem bankowym na podane niżej konto bankowe. Bardzo prosimy o dokładne dane adresowe.

Termin odprawionej Mszy Świętej zostaje podany/uzgodniony – po zaksięgowaniu ofiary na naszym koncie.

Nasz adres:
Księża Pallotyni
ul. Kordeckiego 49
42-226 Częstochowa

e-mail: intencje.dolina@gmail.com

Ofiarę za odprawienie Mszy św. należy wpłacić na konto bankowe nie zapominając o podaniu dokładnych danych adresowych.

Nasze konto:
PKO S.A. O/Częstochowa
31 1240 1213 1111 0010 3686 6736

z dopiskiem „Intencja mszalna”