Medale wciąż czekają

To już ponad miesiąc, kiedy odbył się II Bieg Miłosierdzia. Było nas całkiem sporo. Na naszych listach widnieją podpisy 980 osób. To oznacza, że liczba uczestników zwiększyła się o 100% w porównaniu z zeszłym rokiem. Niesamowicie nas to cieszy, że możemy na Państwa liczyć i że wspólnie możemy pomagać.

Nie kryjemy tego, że liczba osób chętnych, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie zaskoczyła nas i to właśnie z tego powodu dla całkiem sporej Państwa grupy zabrakło medali, które otrzymywaliśmy na zakończenie Biegu. Udało nam się te medale wybić i pragniemy zaprosić do ich odbioru. Można to czynić w zakrystii po każdej Mszy św., a także w godzinach otwarcia w kancelarii parafialnej. ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

Cieszy nas również to, że nasza inicjatywa znajduje swój odzew także w mediach. W ostatnim bardzo często czasie gościliśmy na łamach prasy, radia i telewizji. Pragniemy w tym miejscu podesłać Państwu kilka przykładowych linków. Pewnie niektórzy znajdą tam samych siebie lub swoich Bliskich. Życzymy zatem udanego czytania i oglądania:

http://www.radiomaryja.pl/informacje/w-czestochowie-odbyl-sie-bieg-milosierdzia/

http://www.niedziela.pl/zdjecia/360

http://www.czestochowa.sport.pl/sport-czestochowa/1,130848,17747129,Bieg_Milosierdzia__Kilometry_zamienialy_sie_w_zlotowki_.html

http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_newsHYPERLINK „http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=17924”&HYPERLINK „http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=17924”idNews=17924

http://czestochowskie24.pl/w-obiektywie/ii-bieg-milosierdzia-3/

http://czestochowskie24.pl/czestochowa/wystartowal-ii-bieg-milosierdzia/